تم بيع إعلان سيارة كنس الشوارع Mercedes-Benz ATEGO 1828 4X4 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/97
Mercedes-Benz
ATEGO 1828 4X4
سيارة كنس الشوارع
2001-11
2001-11-01
١١٠٬٠٠٠ كم
٦٬٩٥٠ كجم
التشيك Kladno 3
أكثر من شهر واحد
Autoline ID:
LW41388
ماركة الجسم:
Faun
VIAJET 6 R/W
٦٫٧٣ متر × ٢٫٤٩ متر × ٣٫٣٥ متر
هيكل
أبعاد الهيكل:
275 حصان (202 kW)
ديزل / مازوت
مواصفات المحاور:
4x4
أصفر
Decommissioned for 2 years.
FAUN VIAJET 6 R/W sweeping body.
Spreading attachment SCHMIDT STRATOS B50-36.
Plowshare.
UNDRIVEABLE CAR, Gearbox - non-functional gear shifter, Residues of adhesive from stickers, Sweeping body - worn brushes, Non-functional spreader - missing rear part - corrosion, Non-functional blade - cracked holder, Operation wear and damages, Damaged front part from stones, Scratches on the body, Scratched window from wipers
Odstaveno z provozu 2 roky.
Zametací nástavba FAUN VIAJET 6 R/W.
Sypací nástavba SCHMIDT STRATOS B50-36.
Radlice.
NEPOJÍZDNÝ, Převodovka - nefunkční kulisa řazení, Zbytky lepidla od polepů, Zametací nástavba - opotřebované kartáče, Nefunkční sypač -chybí zadní část - koroze, Nefunkční radlice - prasklý držák, Provozní oděrky a poškození, Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Poškrábané okno od stěračů
2 Jahre stillgelegt.
Kehrmaschine FAUN VIAJET 6 R/W.
Streueraufsatz SCHMIDT STRATOS B50-36.
Pflugschar.
unbewegliches Auto, Getriebe – Gangschaltung nicht funktionsfähig, Klebereste von Aufklebern, Kehrkörper – abgenutzte Bürsten, Streuer nicht funktionsfähig – Hinterteil fehlt – Korrosion, Messer nicht funktionsfähig – Halter rissig, Schürfwunden und Karosserieschäden, Beschädigtes Vorderteil durch Steine, Kratzer am Körper, Zerkratztes Fenster von Wischern
2 évre leszerelve.
Seprőgép FAUN VIAJET 6 R/W.
Műtrágyafeltét SCHMIDT STRATOS B50-36.
ekevas.
MOZGÁSKÉPTELEN
, Sebességváltó - nem működő sebességváltó, Ragasztómaradványok a matricákról, Seprőtest - kopott kefék, Nem működő szóró - hiányzik a hátsó rész - korrózió, Nem működő penge - repedt tartó, Üzemi horzsolások és sérült, Az elülső része kövektől sérült, Karcolások a karosszérián
, Karcos ablak az ablaktörlőtől
Wycofany ze służby na 2 lata.
Zamiatarka FAUN VIAJET 6 R/W.
Przystawka rozsiewająca SCHMIDT STRATOS B50-36.
Lemiesz.
NIE DZIAŁA, Skrzynia biegów - niesprawna dźwignia zmiany biegów, Pozostałości kleju po naklejkach, Korpus zamiatarki - zużyte szczotki, Niesprawny rozrzutnik - brak tylnej części - korozja, Niesprawny nóż - pęknięty uchwyt, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Uszkodzona przednia część od kamieni, Zadrapania na ciele, Szyba porysowana od wycieraczek
Выведен из эксплуатации на 2 года.
Подметальная машина FAUN VIAJET 6 R/W.
Разбрасыватель SCHMIDT STRATOS B50-36.
Лемех.
НЕПРИГОДНО К ЭКСПЛУАТАЦИИ, Коробка передач – нерабочий рычаг переключения передач, Остатки клея от наклеек, Корпус подметальной машины – изношенные щетки, Нерабочий разбрасыватель – отсутствует задняя часть – коррозия, Нерабочее лезвие – треснул держатель, Эксплуатационные потертости и повреждения, Поврежденная передняя часть от камней, Царапины на теле, Поцарапанное окно дворниками
Odstavené z prevádzky 2 roky.
Zametacia nadstavba FAUN VIAJET 6 R/W.
Sypacia nadstavba SCHMIDT STRATOS B50-36.
Radlica.
NEPOJAZDNÝ, Prevodovka - nefunkčná kulisa radenia, Zvyšky lepidla od polepov, Zametacia nadstavba - opotrebované kefy, Nefunkčný sypač -chýba zadná časť - korózia, Nefunkčná radlica - prasknutý držiak, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Poškodená predná časť od kamienkov, Škrabance na karosérii, Poškriabané okno od stieračov
Знято з експлуатації на 2 роки.
Прибиральна машина FAUN VIAJET 6 R/W.
Насадка до розкидача SCHMIDT STRATOS B50-36.
Лемеш.
НЕСПРАВНИЙ, Коробка передач - несправний перемикач передач, Залишки клею від наклейок, Підмітальний корпус - зношені щітки, Нефункціональний розкидач - відсутня задня частина - корозія, Нефункціональне лезо - тріснутий тримач, Пошкоджена передня частина від каміння, Подряпини на кузові, Подряпане вікно від склоочисників