تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Volvo V40 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Volvo
V40
سيارة هاتشباك
2014
2016-09-28
٨٢٬٨٢٠ كم
٤١٣ كجم
١٬٤٧٧ كجم
١٬٨٩٠ كجم
٢٧ أغسطس ٢٠٢٤ م
7216468
2024-09-03 17:26
2024-09-08 18:37
٤٫٣٦٩ متر × ١٫٨٠٢ متر × ١٫٤٢ متر
114 حصان (84 kW)
غاز
استهلاك الوقود:
٣٫٤ لتر / 100 كم
ميكانيكية
CD
كاميرا القيادة للخلف:
2025-01-31
أسود
Emblem fram, skadat. Lackskada framdörr vänster, Några stenskott, dörruppslag. Fåtal lackskador, Flertal reporBilen har flertal tydliga tvättrepor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Backspegel skadad.
ENGINE AND GEARBOX:
Kopplingspedalen kärvar vid återfjädring.
Ratt står snett. Bilen har en extra uppsättning dubbfria vinterdäck utan fälg 6mm, 6mm, 5mm, 5mm.
Previous owners: 2
License number: YDH763
Service history: Service utförd vid följande mil: 1708, 1987, 2837, 3056, 4246, 4994, 5399, 6046, 7379 senast 2023-10-18
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 610 kg
CO2-emission (diesel): 88 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Sold in sweden: No
D2
2014
Panoramatak
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag