تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Toyota Aygo للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Toyota
Aygo
سيارة هاتشباك
2012
2012-04-18
91560 كم
264 كجم
926 كجم
1190 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7211101
2024-07-04 10:56
2024-07-14 20:26
3.43 متر × 1.615 متر × 1.465 متر
68 حصان (49.98 kW)
CD
PTO:
2025-07-31
رمادي فضي، ميتاليك
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljefukt. Missljud rem. Låter lite om Drivknuten vid fullsatt utslag vid körning
Fjärrlåset osäker funktion.
Previous owners: 6
License number: KBB176
Manufacture month: marzec 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 969 och 2418 mil. Senast utförd 2014-04-07
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 310 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 920 kg
färg: Silver
1.0 VVT-i 5dr 68hk
2012
Rattväxel/paddlar
Urkopplingsbar passagerarairbag