تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Tesla Model 3 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/19
Tesla
Model 3
سيارة هاتشباك
2020
2020-04-27
٨٢٬٤٣٠ كم
٣٣٨ كجم
١٬٩٦٧ كجم
٢٬٣٠٥ كجم
٢٧ أغسطس ٢٠٢٤ م
7215838
2024-08-26 06:00
2024-08-29 20:48
٤٫٦٩٤ متر × ١٫٨٥ متر × ١٫٤٤٣ متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
دفع رباعي:
2025-02-28
أبيض
Bromsskivor bak rostiga
EXTERIOR:
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal stenskott, Fåtal bucklor och repor
Previous owners: 3
License number: DTX15E
Manufacture month: veebruar 2020
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 195 kg
Tax weight: 1 960 kg
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2020
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Panoramatak
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car