تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Renault Clio للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Renault
Clio
سيارة هاتشباك
2019
2018-12-19
67570 كم
421 كجم
1209 كجم
1630 كجم
السويد Gothenburg
١٩ يونيو ٢٠٢٤ م
7207200
2024-06-17 18:14
2024-06-23 18:44
4.063 متر × 1.732 متر × 1.448 متر
90 حصان (66.15 kW)
ميكانيكية
PTO:
2025-05-31
أبيض
Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram.
AC ur funktion. AC missljud
Previous owners: 3
License number: YWH316
Manufacture month: wrzesień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1225, 2540, 4248, 5312, 6223 senast 2024-01-29
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 404 SEK
Max pull weight: 1 870 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 200 kg
IV 0.9 TCe 90 5dr
2019
Antispinn
Kurvljus
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
LED-strålkastare