تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Peugeot 308 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/18
Peugeot
308
سيارة هاتشباك
2013
2014-06-10
١١٨٬١٧٠ كم
٣٩٥ كجم
١٬٣٧٥ كجم
١٬٧٧٠ كجم
٢٠ أغسطس ٢٠٢٤ م
7213671
2024-09-10 17:22
2024-09-12 21:32
٤٫٢٥٣ متر × ١٫٨٠٤ متر × ١٫٤٧٢ متر
125 حصان (92 kW)
ميكانيكية
الوسادة الهوائية:
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
فتحة سقف:
PTO:
2025-10-31
رمادي
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Alla fyra dörrar kärvar.
Bilen har ingrod smuts i lacken. Dimljus höger fram matt .
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Flertal repor på ratten.
ENGINE AND GEARBOX:
Spolarvätskebehållare, Lock skadat/saknas.
Servicelampa lyser. Torkarblad bak utslitet. Gardin till panorama tak kärvar.
Previous owners: 5
License number: AYJ145
Manufacture month: jaanuar 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1640, 2623, 3525, 4330, 6462, 8782, 10172, 11494 senast 2023-10-03
Tax fee (yearly): 756 SEK
Max pull weight: 1 730 kg
CO2-emission (petrol): 129 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
1.6 Turbo
2013
Urkopplingsbar passagerarairbag
Panoramatak