تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Ford Focus للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Ford
Focus
سيارة هاتشباك
2020
2020-04-21
٤٢٬١٨٠ كم
٤٨٢ كجم
١٬٤٢٣ كجم
١٬٩٠٥ كجم
٣٠ أغسطس ٢٠٢٤ م
7215652
2024-08-28 18:42
2024-09-03 21:06
٤٫٣٩٧ متر × ١٫٨٤٤ متر × ١٫٥١٥ متر
125 حصان (92 kW)
استهلاك الوقود:
٥٫١ لتر / 100 كم
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
PTO:
2025-05-31
أزرق فاتح
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan. Bromsbelägg bak börjar bli slitna.
EXTERIOR:
Vindruta sliten. Lackskada stötfångare bak. Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Mattor bak saknas.
Previous owners: 3
License number: TWX68K
Manufacture month: luty 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 2975, 3652 senast 2023-04-13
Service book: Electronic
New car warranty: 2025-04-20 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 976 SEK
Max pull weight: 1 595 kg
CO2-emission (petrol): 117 g/km
Tax weight: 1 420 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
1.0T EcoBoost 5dr
2020
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
start/stop-function