تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Passat للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Volkswagen
Passat
سيارة عائلية
2012
2012-02-10
142400 كم
593 كجم
1687 كجم
2280 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7202650
2024-06-27 18:15
2024-07-02 19:43
عدد الأبواب:
5
4.771 متر × 1.82 متر × 1.464 متر
170 حصان (125 kW)
غاز
CD
كاميرا القيادة للخلف:
تسخين الوقود:
دفع رباعي:
2024-09-30
أبيض
Vibrerar vid inbromsning.
EXTERIOR:
Dålig linjepassning, Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Vänster/höger bakljus, småsprickor, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
ENGINE AND GEARBOX:
Automat, Slår i växlarna. Hugger till i drivlina.
Servicelampa lyser. Backkamera visar dålig bild, Hjulvibrationer.
Previous owners: 2
License number: SPN972
Manufacture month: styczeń 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 3114, 5610, 7914, 7935, 8782, 9941, 11570, 13627, senast 2023-01-30
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 1 220 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 680 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
2.0 TDI BlueMotion Technology Variant 4Motion
2012
Infällbar dragkrok
start/stop-function