تم بيع إعلان سيارة عائلية Mini One للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Mini
One
سيارة عائلية
2016
2016-12-09
٨٠٬١٨٠ كم
٣٧٠ كجم
١٬٢٠٠ كجم
١٬٥٧٠ كجم
أكثر من شهر واحد
7212426
2024-07-29 16:41
2024-08-04 21:29
٣٫٨٢١ متر × ١٫٧٢٧ متر × ١٫٤١٤ متر
102 حصان (75 kW)
ميكانيكية
PTO:
2025-08-31
برتقالي
Mindre buckla vänster bakskärm. Mindre buckla höger framdörr, Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Innertak, smutsigt.Insynsskydd medföljer
Servicelampa lyser.
Previous owners: 5
License number: OJB247
Manufacture month: oktoober 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3015, 4101, 5110, 5554 och 7800 mil senast 2024-07-04 (Oljeservice utfört vid 7800 mil 2024-07-04)
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 930 kg
CO2-emission (petrol): 109 g/km
Tax weight: 1 200 kg
3dr
2016
Antispinn
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag