تم بيع إعلان سيارة عائلية Mercedes-Benz C-Klass للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Mercedes-Benz
C-Klass
سيارة عائلية
2019
2019-03-26
١١٥٬٠٩٠ كم
٤٨٠ كجم
١٬٨٣٠ كجم
٢٬٣١٠ كجم
٢٧ أغسطس ٢٠٢٤ م
7216253
2024-08-26 12:24
2024-08-29 20:02
٤٫٧٧٢ متر × ١٫٨٣٩ متر × ١٫٤٦٥ متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
194 حصان (143 kW)
غاز
استهلاك الوقود:
٥٫٣ لتر / 100 كم
نظام الملاحة:
كاميرا القيادة للخلف:
تسخين الوقود:
صقل مزدوج:
دفع رباعي:
2025-03-31
أسود
Bromsskivor fram liten slitagekant.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, Fåtal lackskador
Klädsel skadad fram vänster.
Previous owners: 6
License number: KJY90E
Manufacture month: marzec 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2387, 5031, 8188 och 11171 mil. Senast utförd 2024-07-09
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 3105 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 830 kg
C 220 d 4MATIC Kombi S205
2019
Antispinn
Autobroms
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattväxel/paddlar
start/stop-function
MB Connect
Aktiv parkeringshjälp
Förvaringspaket
eCall nödanrop
Parkeringspaket
Avantgarde Exteriör