تم بيع إعلان سيارة عائلية Mercedes-Benz C-Klass للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Mercedes-Benz
C-Klass
سيارة عائلية
2015
2015-01-26
٢٢٤٬١٢٠ كم
٤٣٠ كجم
١٬٨٥٥ كجم
٢٬٢٨٥ كجم
٢٢ أغسطس ٢٠٢٤ م
7215580
2024-08-27 17:53
2024-09-01 18:50
٤٫٧٧١ متر × ١٫٨٣٩ متر × ١٫٤٦٧ متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
204 حصان (150 kW)
غاز
استهلاك الوقود:
٥ لتر / 100 كم
نظام الملاحة:
تسخين الوقود:
صقل مزدوج:
دفع رباعي:
2025-08-31
رمادي
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Slitna strålkastarglas samt baklyktor. Fåtal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Däcktrycksövervakningslampa lyser. AC ur funktion, Missljud hjullager Fram, Missljud framvagn ej lokaliserat. Missljud vid vridning av ratten.
Previous owners: 7
License number: NCA595
Manufacture month: grudzień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2990, 5759, 7802, 10278, 12612, 13752, 16907, 16959, 21303 senast 2024-03-08
Service book: Electronic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2146 SEK
Max pull weight: 1 215 kg
CO2-emission (diesel): 131 g/km
Tax weight: 1 850 kg
färg: Silver
C 250 BlueTEC 4Matic Kombi S205
2015
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Adaptiva LED-strålkastare
Luftfjädring (justerbar)
start/stop-function
Minnespaket
Helljusassistent