تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo XC60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/18
Volvo
XC60
سيارة كروس أوفر
2020
2019-11-15
٧٠٬٩٠٠ كم
٤٢٤ كجم
٢٬٢٣٦ كجم
٢٬٦٦٠ كجم
أكثر من شهر واحد
7220430
2024-10-03 17:18
2024-10-09 20:38
عدد الأبواب:
4
٤٫٦٨٨ متر × ١٫٩٠٢ متر × ١٫٦٤١ متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
303 حصان (223 kW)
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
مستشعر ركن السيارة:
تسخين الوقود:
دفع رباعي:
2025-11-30
أزرق فاتح، ميتاليك
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal bucklor, dörruppslag, lackskador, stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd, skadat.
Previous owners: 3
License number: CGH02A
Manufacture month: september 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2316, 3786, 5106 senast 2023-04-06
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 230 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
XC60 T8 AWD Recharge
2020
Electric/Petrol
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
Smartphone integration
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
Öppningsbart panoramatak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car