تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo XC60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Volvo
XC60
سيارة كروس أوفر
2011
2010-08-19
402550 كم
566 كجم
1939 كجم
2505 كجم
السويد Gothenburg
١٩ يونيو ٢٠٢٤ م
7208813
2024-07-01 18:07
2024-07-04 21:52
4.7 متر × 1.891 متر × 1.713 متر
205 حصان (151 kW)
غاز
نظام الملاحة:
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
دفع رباعي:
2024-10-31
أبيض
Fåtal stenskott, dörruppslag och lackskador. Flertal repor. Ytrost tak.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer.
ENGINE AND GEARBOX:
Spolarvätska, läckage
Fjäder brusten höger fram. Missljud hjullager bak. Torkarblad utslitna fram. Vibrationer i bakvagn. Missljud bakvagn ej lokaliserat. Strålkastarglas höger och vänster nermattade.
Previous owners: 10
License number: KXD314
Manufacture month: heinäkuu 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 3243, 6139, 7736, 8805, 11479, 14310, 17451, 19077, 22238, 25474, 29152, 32628, 36024, 38380 senast 2023-08-17 Kamrem utförd vid (mil):: 17451 och 35868 Datum Kamremsbyte: senast 2022-08-17
Finish: Solid
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4909 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 184 g/km
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
XC60 D5 AWD
2011
Antispinn
Autobroms
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak