تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Subaru Forester للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Subaru
Forester
سيارة كروس أوفر
2015
2015-06-03
278630 كم
390 كجم
1690 كجم
2080 كجم
السويد Gothenburg
١ يوليو ٢٠٢٤ م
7210481
2024-06-30 13:37
2024-07-04 19:02
4.595 متر × 1.795 متر × 1.735 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
147 حصان (108 kW)
غاز
CD
تسخين الوقود:
دفع رباعي:
2024-11-30
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas. Bromspedal tar långt ner.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, repor, lackskador, Flertal rostangrepp. Dörrstopp vänster bakdörr sliten.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Flertal repor på ratten, Spår av tidigare utrustning. Gott intryck för mil och ålder
Airbags avslagna, går ej att aktivera.
Previous owners: 1
License number: NTC644
Manufacture month: grudzień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1600, 2914, 4624, 6111, 7589, 9264, 10540, 12039, 13188, 14889, 16468, 18305, 19519, 21063 senast 2021-08-31
Tax fee (yearly): 3553 SEK
Max pull weight: 1 420 kg
CO2-emission (diesel): 158 g/km
Tax weight: 1 690 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
färg: Silver
2.0D
2015
Antispinn
Lastskydd/lastnät
Motorvärmare
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT