تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Nissan Qashqai للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/18
Nissan
Qashqai
سيارة كروس أوفر
2017
2017-03-30
١١٢٬٩٤٠ كم
٣٩٢ كجم
١٬٤٨٨ كجم
١٬٨٨٠ كجم
أكثر من شهر واحد
7214133
2024-08-28 17:03
2024-09-02 21:18
٤٫٣٨ متر × ١٫٨٠٦ متر × ١٫٦٢٤ متر
116 حصان (85 kW)
سعة:
١٬٢٠٠ سم مكعب
استهلاك الوقود:
٥٫٦ لتر / 100 كم
نظام الملاحة:
CD
كاميرا القيادة للخلف:
PTO:
2025-08-31
أسود، ميتاليك
Flertal stenskott och repor. Flertal lackskador och bucklor/dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Mörkt innertak Fräscht intryck. Välskött klädsel.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre läckage ventilkåpepackning.
Nybesiktad.
Previous owners: 4
License number: YKN163
Manufacture month: styczeń 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2356, 8411, 10051, 11191, senast 2024-04-02
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 756 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 129 g/km
Tax weight: 1 480 kg
1.2
2017
Antispinn
Elstol förarplats
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
Panoramatak
start/stop-function