تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Nissan Juke للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Nissan
Juke
سيارة كروس أوفر
2014
2014-07-15
66780 كم
366 كجم
1309 كجم
1675 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7212034
2024-07-08 20:25
2024-07-18 20:21
4.135 متر × 1.765 متر × 1.565 متر
117 حصان (86 kW)
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
PTO:
2025-08-31
أسود
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Karossdelar omlackade.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Insynsskydd går ej att montera.
ENGINE AND GEARBOX:
Missljud från drivrem.
Oljefukt
Vibrationer i drivlinan. Knackande ljud ifrån högersida av motorn under gaspådrag
Mediaskärm, pixelfel. Väldigt svag upplösning, Säkerhetsbälte förarplats skadat.
Previous owners: 2
License number: MKG218
Manufacture month: sierpień 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 1473, 3915, 4844, 6000 senast 2023-01-15
Tax fee (yearly): 1108 SEK
Max pull weight: 1 825 kg
CO2-emission (petrol): 145 g/km
Tax weight: 1 300 kg
1.6 117hk XTRONIC
2014
Avtagbar dragkrok
Antispinn