تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر FIAT 500X للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
FIAT
500X
سيارة كروس أوفر
2019
2019-07-08
99330 كم
434 كجم
1406 كجم
1840 كجم
السويد Gothenburg
١ يوليو ٢٠٢٤ م
7210181
2024-06-28 11:41
2024-07-03 21:11
عدد الأبواب:
5
4.264 متر × 1.796 متر × 1.595 متر
110 حصان (81 kW)
ميكانيكية
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
PTO:
2025-05-31
أسود
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador. Fåtal rostangrepp.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Bilen hackar stundvis fram under körning.
Torkarblad utslitna fram. Torkarblad bak utslitet. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Varnar för fel på parkeringsbroms.
Previous owners: 5
License number: FPO551
Manufacture month: toukokuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2463, 3679, 6261, 6406, 8066, 9542 senast 2024-04-16
Tax fee (yearly): 1262 SEK
Max pull weight: 1 660 kg
CO2-emission (petrol): 152 g/km
Tax weight: 1 400 kg
Deductible VAT: Yes
1.6 E-torq
2019
PercentIconDeductible VAT