تم بيع إعلان سيارة ذات سقف قابل للطي BMW 3-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
BMW
3-serien
سيارة ذات سقف قابل للطي
2008
2014-04-17
188320 كم
415 كجم
1640 كجم
2055 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7208266
2024-07-16 17:34
2024-07-21 18:11
الطول - 4.6 متر، عرض - 1.79 متر
170 حصان (125 kW)
نظام الملاحة:
CD
PTO:
2025-07-31
رمادي
Vänster bakljus, småsprickor, Fåtal lackskador, rostangrepp, stenskott och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns. Glapp i framvagnen känns under inbromsning
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Växellåda oljeläckage. Ojämn tomgång. Skramlande ljud i motorrum. Oljeläckage under insuget
Servicelampa lyser. Vibrationer i framvagn. Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 7
License number: EHX914
Service history: Service utförd vid följande mil: 2895, 4010, 4378, 6732, 9171, 9187, 10882, 12499, 13314, 17632 senast 2022-09-27
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1548 SEK
Max pull weight: 1 445 kg
CO2-emission (petrol): 165 g/km
Tax weight: 1 640 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Sold in sweden: No
320i Cabriolet
E93
2008
Antispinn
Elstol med minnesfunktion förarplats
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Xenon-ljus
Elstol passagerarplats
Kurvljus