تم بيع إعلان الميكروباصات شاحنة مقفلة Mercedes-Benz Vito للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Mercedes-Benz
Vito
الميكروباصات شاحنة مقفلة
2018
2018-04-17
١٧٦٬٩٥٠ كم
عدد المقاعد:
٤٨٠ كجم
٢٬٣٢٠ كجم
٢٬٨٠٠ كجم
أكثر من شهر واحد
7212917
2024-07-24 12:25
2024-07-28 19:44
٥٫١٤ متر × ١٫٩٢٨ متر × ١٫٩٠٩ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
163 حصان (120 kW)
غاز
تسخين الوقود:
2025-07-31
أزرق فاتح
Stenskott vindruta utanför synfält. Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.Ett luftutblås trasigt.
Mediaskärm, ur funktion.
Previous owners: 1
License number: SFF165
Manufacture month: luty 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 4430, 8666 och 17338 mil. Senast utförd 2024-03-28
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 3345 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 154 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
116 CDI W640
2018
Lastbågar
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT