تم بيع إعلان الميكروباصات شاحنة مقفلة Ford Transit للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Ford
Transit
الميكروباصات شاحنة مقفلة
2017
2017-02-10
258270 كم
عدد المقاعد:
3
972 كجم
2018 كجم
2990 كجم
السويد Gothenburg
١٧ يونيو ٢٠٢٤ م
7206475
2024-06-17 17:09
2024-06-19 20:38
4.972 متر × 2.032 متر × 1.978 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
131 حصان (96 kW)
غاز
ميكانيكية
كاميرا القيادة للخلف:
تسخين الوقود:
2024-05-31
أبيض
Bromsrör bak vänster/höger rostiga
EXTERIOR:
Antenn saknas. Flertal lackskador och stenskott. Fåtal rostangrepp och repor. Spår efter tidigare dekor. Genomslag skadat båda sidor bak. Plast detalj stötfångare fram, bristfällig fastsättning.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage. Gummislang skadad samt låg löst i motorrum. Tickande ljud från motorn under acceleration.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs
Brister:
2 STOPPLYKTA (4.3) BAK, BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA)
Anmärkningar:
2 X SKYLTLYKTA (4.7) UR FUNKTION
2 X VINDRUTA (3.2) SKADAD-SPRICKA
Spricka vindruta i synfält. Drivknutsdamask skadad HF
Previous owners: 2
License number: OJM125
Manufacture month: november 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 8212, 15999 och 25044 mil. Senast utförd 2023-09-12
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 4023 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 167 g/km
Tax weight: 2 990 kg
Custom 300
2017
Verkstadsinredning