تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Volkswagen Caddy للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Volkswagen
Caddy
سيارة نقل بضائع صغيرة
2020
2020-02-07
49010 كم
عدد المقاعد:
649 كجم
1726 كجم
2375 كجم
السويد Gothenburg
١٧ يونيو ٢٠٢٤ م
7208951
2024-06-17 14:57
2024-06-19 19:47
4.878 متر × 1.793 متر × 1.886 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
150 حصان (110 kW)
غاز
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
تسخين الوقود:
دفع رباعي:
2025-01-31
أسود
Bromsbelägg bak, slitna.
EXTERIOR:
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Repa tak, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp. Vibrationer vid 80km/h
Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning.
Previous owners: 1
License number: BCP02K
Manufacture month: joulukuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2620, 3559, 4334 och 4660 mil. Senast utförd 2024-03-05
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 4810 SEK
Max pull weight: 1 125 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 2 370 kg
Max trailer weight: 1 450 kg
Deductible VAT: Yes
2.0 TDI Maxi Skåp 4MOTION
2020
Autobroms
Smartphone integration
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
PercentIconDeductible VAT