تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Volkswagen Caddy للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/9
Volkswagen
Caddy
سيارة نقل بضائع صغيرة
2012
2011-12-12
94640 كم
عدد المقاعد:
641 كجم
1609 كجم
2250 كجم
السويد Gothenburg
٧ مايو ٢٠٢٤ م
7202327
2024-05-06 09:11
2024-05-09 20:47
4.406 متر × 1.794 متر × 1.821 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
109 حصان (80 kW)
غاز
استهلاك الوقود:
8.7 لتر / 100 كم
ميكانيكية
2025-03-31
رمادي فضي
Lackskada på stötfångare fram. Ytrost motorhuv, Torkararm bak saknas. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Lackskada stötfångare bak
Panel insida baklucka, skada. Panel insida baklucka, repor. Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram.
Previous owners: 4
License number: MCW520
Service history: Service utförd vid följande mil: 1799, 3027, 4228, 5456, 7869, 9450 senast 2024-01-30
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 855 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
CO2-emission (methane): 156 g/km
Tax weight: 2 250 kg
färg: Silver
2.0 Ecofuel Skåp
2012
Methane
Motorvärmare
Verkstadsinredning
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car