تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Renault Kangoo للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Renault
Kangoo
سيارة نقل بضائع صغيرة
2015
2014-10-10
١٨٤٬٨٩٠ كم
عدد المقاعد:
٥٤٥ كجم
١٬٥٥٥ كجم
٢٬١٠٠ كجم
٤ سبتمبر ٢٠٢٤ م
7216670
2024-09-03 13:50
2024-09-05 20:47
٤٫٢٨٢ متر × ١٫٨٢٩ متر × ١٫٨٠٥ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
90 حصان (66.15 kW)
غاز
ميكانيكية
نظام الملاحة:
تسخين الوقود:
2024-02-29
أبيض
Bromsskivor fram är utslitna, medför trafikfara, Bromsskivor bak är utslitna, medför trafikfara. Bromsrör längsgående och bak båda sidor rostskadade. Bromsrör fram båda sidor rostskadade.
EXTERIOR:
Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerSkjutdörr kärvar.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Nyckel/ar. skadad. Bil död, kan ej testa fjärrlås, AC ur funktion, Nyckel till lastbågar saknas. Spindelled båda sidor glapp. Hjullager fram vänster missljud.
Previous owners: 4
License number: NPA259
Manufacture month: lipiec 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 3150, 7370, 9431, 11782, 14401, 16684, 18188 senast 2023-12-01. Kamrem utförd vid (mil):: 11782 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2020-09-25
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 400 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 2 100 kg
Max trailer weight: 1 050 kg
1.5 dCi Skåp
2015
Lastbågar