تم بيع إعلان سيارة نقل بضائع صغيرة Peugeot Partner للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/6
Peugeot
Partner
سيارة نقل بضائع صغيرة
2013
2014-12-12
161670 كم
عدد المقاعد:
3
530 كجم
1460 كجم
1990 كجم
السويد Gothenburg
٧ مايو ٢٠٢٤ م
7202265
2024-05-06 09:56
2024-05-09 18:59
4.38 متر × 1.82 متر × 1.862 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
90 حصان (66.15 kW)
غاز
سعة:
1600 سم مكعب
استهلاك الوقود:
4.8 لتر / 100 كم
ميكانيكية
2024-07-31
رمادي
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerSkadad ruta höger fram.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Trasiga inredningsdetaljer.
ENGINE AND GEARBOX:
Bilen är inte provkörd p.g.a. fel däck för årstiden.
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig, läcker bränsle.
Servicelampa lyser. Lås vänster, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås. Lås höger, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås.
Previous owners: 2
License number: AYT361
Service history: Service utförd vid följande mil: 1531, 3261, 4980, 6674, 9090, 10696, 12758 senast 2021-10-14
Tax fee (yearly): 1833 SEK
Max pull weight: 1 510 kg
CO2-emission (diesel): 125 g/km
Tax weight: 1 990 kg
Max trailer weight: 1 160 kg
Exportable: No
1.6 e-HDI Skåp
2013
Antispinn
Urkopplingsbar passagerarairbag